Search
Close this search box.

Efektivně a s úsměvem pomáháme chytře komunikovat. prodávat. dosahovat výsledků. řešit konflikty. řídit. vyjednávat. motivovat.

KDO JSME?

DISC Academy je tým nadšených odborníků, kteří školí, certifikují a podporují rozvoj lidí a jejich potenciálu v agilním firemním prostředí. Snaží se podpořit uvedení přidaných hodnot Metody DiSC do praxe. Největší důraz kladou na vztahy a spolupráci s klienty, kterým pomáhají nastolit, udržet a rozvíjet vyváženější a zdravější pracovní prostředí, což přispívá ke zvýšení well-beingu jednotlivců i týmů a současně podporují dosahování výsledků ve firmách.
Jako tým nabízíme nové trendy v řízení talentů a vysoce výkonné nástroje s cílem zlepšit efektivitu v pracovním prostředí. Lidé a agilní prostředí je klíčem k úspěchu každé organizace a nástroje Metody DiSC představují efektivní způsob, jak je řídit a rozvíjet. Proto stavíme lidské vztahy  do centra dění.
Zkušenosti a partnerství s Everything DiSC společnosti Wiley, na kterých stavíme od založení projektu DISC Academy, našemu týmu umožňují nabídnout organizacím profesionalitu, odbornost a podporu při realizaci jejich projektů. Naše know-how bylo za posledních 20 let obohaceno mnoha zkušenostmi z realizace projektů u našich klientů, o které se rádi podělíme.

RADOST

DŮVĚRA

OTEVŘENOST

NÁŠ TÝM

Karel Kunc

Certified DiSC Trainer & Coach

Kontaktujte mě, pokud potřebujete odbornou radu ohledně Metody DiSC nebo poradit s  návrhem kurzu, přednášky či školení.

Petra Hrošovská

L&D Manager

Kontaktujte mě, pokud máte obecné dotazy nebo potřebujete poradit s produkty, analýzami DiSC, platformou Catalyst a účtem EPIC.

Jana Moravcová

Communication & Event Manager

Kontaktujte mě, pokud potřebujete poradit s e-shopem, organizací školení nebo teambuildingu.
let s Metodou DiSC
0 +
realizovaných kurzů
0 +
firem proškoleno
0 +
DiSC analýz
0 +

HISTORIE DISC ACADEMY

První setkání s Metodou DiSC

Založení DISC Acadmey

Certifikace Metody DiSC

Začátek spolupráce s Wiley

založení společnosti DISC Academy s.r.o. a získání certifikace Everything DiSC by Wiley

Rozšíření portfolia o další produkt The Five Behaviours.

REFERENCE